Öko-sõbralik ja vastupidav valik

Öko-sõbralik ja vastupidav valik

Täiuslik vihmaveerenn säästlikuks ehituseks ja karmides keskkondades

Plastmo plastist vihmaveerennid ei sisalda mingeid plastifikaatoreid ega raskmetalle. Teile on tagatud keskkonnasõbralik ja kauakestev vihmaveerennide lahendus.

Viimase 60 aasta jooksul on põhjamaades eelistatud valik PVC vihmaveerennid. Materjaliga on lihtne töötada ja see talub äärmiselt madalaid temperatuure, soolast õhku ja õhusaastet. PVC vihmaveerennid saate valida olenemata sellest, kus te elate või milline katusekonstruktsioon teil on, sest materjal ei sööbi ega roosteta.

100% taaskasutatav materjal

Plastmo on WUPPI liige. Wuppi on PVC tööstuse ühine algatus. Eesmärk on koguda ja ringlusse võtta PVC ehitusjäätmed. Koos aitame kaasa säästvale arengule, kasutades taaskasutatud kõva PVC -d, mis oleks lõppenud ehitusjäätmena. Seetõttu on kõik Plastmo plastist vihmaveerennid, torud ja liitmikud valmistatud 100 % taaskasutatavast pliivabast kõvast PVC -st (polüvinüülkloriid).

Disain ja esteetika

Lisaks vihmavee juhtimisele katuselt ohutult maapinnale on vihmaveerennide süsteem maja ilme oluline osa ning disaini- ja esteetika küsimus. Skandinaaviapärane, lihtne ja elegantne disain on kolm asja, mis iseloomustavad Plastmo vihmaveerenne. Vihmaveerennide süsteemid on paigaldatud peaaegu nähtamatute vuukide ja diskreetsete äravooludega.

PVC vihmaveesüsteemide sortimendis on saadaval 5 erinevat värvi ja 3 erineva mõõtmega vihmaveerennid. Sel moel on igaühel võimalik just oma projekti jaoks parim võimalik lahendus kokku panna. Kui teil on kahtlusi, millise suurusega vihmaveerennid sobivad teie projekti katusealaga, saate abi meie vihmaveerennide konfiguraatori abil. Seadistaja pakub teile projekti jaoks parima võimaliku lahenduse ja täieliku materjalide loendi.

Kuidas paigaldada vihmaveerenne

Kõik plastist vihmaveerennid ja liitmikud on ühendatud spetsiaalse Plastmo Rain Gutter liimiga PVC jaoks. See on lihtne ja kiire paigaldusmeetod, mida eelistavad paljud spetsialistid ja ka isetegijad. Vuugid on nii diskreetsed kui ka tihedad ning võite olla kindel, et lahendus on vastupidav.

25 aastane garantii

Plastist vihmaveerennidele anname 25-aastase garantii. Te olete kaitstud lekkeid põhjustavate tootmis- ja materjalidefektide eest. Garantii ei kata mis tahes vormis kaasnevaid kahjustusi, näiteks paigaldusel tehtud vigastusi.

Tarne ja ladustamine

Vihmaveerennid ja -torud tarnitakse tavaliselt kaetuna kileteibiga, mille peate võimalikult kiiresti eemaldama. Ärge kunagi hoidke pakendatud vihmaveetorusid ja torusid otsese päikesevalguse käes.

Vis flere

25 aastat garantiid

Pakume plastist vihmaveerennidele 25-aastast garantiid. Te olete kaitstud lekkeid põhjustavate tootmis- ja materjalidefektide eest. Garantii ei kata mis tahes vormis kaasnevaid kahjustusi, näiteks vigastusi, mis tekkinud paigaldusel.

Loe lisaks
25 aastat garantiid
Otsi vastuseid

Millega saame aidata?

Alusta plastikust vihmaveerennid