• Valge
    Valge

 

Plastmo

Valides Plastmo vihmaveetorud säästate te aega ja raha, kuna Plastmo vihmaveetorude süsteemi paigaldamine on väga lihtne ning kiire.

Plastikust vihmaveetorud

Plastmo vihmaveetorud tõestavad oma eeliseid turul juba 50 aastat. Metallist vihmaveetorud korrodeeruvad. Selle põhjusteks on õhus olev sulfiiddioksiid ja erinevad saasteained, samuti soolane rannikuõhk. Plastmo vihmaveetorud on roostekindlad. Need on valmistatud spetsiaalsest plastikust, mis ei lagune ka vaatamata ilmastikuoludele.

Plastikust vihmaveerennid on valmistatud pliivabast korduvkasutatavast jäigast polüvinüülkloriidist, mis ei sisalda plastifikaatoreid. Paljude vihmaveetorude nõrgaks kohaks on detailide ühendused. Plastmo on loonud erilise liimi, mis lihtsalt "keevitab" detailid omavahel kokku, kasutamata ühtegi puhastusvedelikku.

 

Plastmol on 50-aastane kogemus paigaldamismeetodi arendamisel. Kindlalt, lihtsalt ja kiiresti. Need on kolm võtmesõna, mis iseloomustavad Plastmo vihmaveetorude paigaldamist.

Plastmo vihmaveetorud on vastupidavad väga madalatele temperatuuridele ja suurtele lume ning jää koormustele ilma purunemise riskita. Plastikust vihmaveetorusid saab kasutada igal pool, ükskõik, kus te elate.

Kui Plastmo vihmaveerenne ja vihmaveetorusid müüakse kleeplindiga tugevdatud pakendis, tuleb selle koheselt eemaldada. Ärge kunagi hoidke pakitud või pakendamata vihmaveetorusid otsese päikese käes.

Me anname Plastmo vihmaveerennidele 25-aastase garantii. Olete kindlustatud võimalike tootmis- ja materjalidefektide eest. Garantii ei kehti elementide värvi püsivusele.